مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود ؟

مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود ؟

مشاوره خیانت به تمامی افرادی که به همسر خود خیانت کرده اند یا مورد خیانت قرار گرفته اند ، توصیه می شود . همچنین مشاوره خیانت به تمامی زوجین توصیه می شود ، تا از سردی رابطه و بروز خیانت جلوگیری شود و راهکارهای وفادار ماندن به یک دیگر را بیامورند. در ادامه به بررسی سوال مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود، خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود

مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود و چه زمانی ضرورت دارد؟

مشاوره خیانت همسر برای افرادی که احساس می کنند همسرشان در حال خیانت به وی می باشد یا از خیانت همسر خود اطلاع دارند ، بسیار ضروری می باشد . افرادی که مورد خیانت واقع می شوند معمولا نوعی تنش عصبی را تجربه می کنند و دچار سردرگمی ، افسردگی ، اضطراب و… می شوند . با توجه به این موضوع نمی توانند به درستی تصمیم گیری کنند و به راهنمایی های یک فرد متخصص و شرکت در جلسات مشاوره خیانت همسر نیاز دارند.

به طور کلی خیانت در دو دسته ی بزرگ ‌خیانت جنسی و خیانت عاطفی تقسیم می شود.

برخورد با خیانت زن و رسیدن به جواب مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود 

بیشتر مردان به دلیل حساسیت زیادی که بر روی همسر خود دارند، اگر خیانت از آنها ببیند، خشم زیادی وجود آنها را فرا میگیرد و غرور آنها لطمه دار میشود و ممکن است در این بین به فکر انتقام گرفتن از همسر و شخص سوم باشند. پس از خیانت همسر ممکن است به فکر تلافی، انتقام و جدایی یا بخشش و سر گرفتن رابطه زناشویی شوید و با رفتارهای مناسب تر بتوانید در زندگی بر روی او کنترل بیشتری داشته باشید. با مبحث مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود همراه ما باشید.

 بهترین برخورد با خیانت زن چه رفتارهایی می تواند باشد:

  • در ابتدا از خیانت زن اطمینان حاصل کنید. در اولین قدم باید از خیانت زن به صورت قطعی مطمئن شوید زیرا اگر فقط به اندازه شک و تردید باشد،ممکن است که آسیب جدی به زندگی خودتان وارد کنید. همچنین اتهام زدن به خیانت باعث ایجاد ناراحتی و بی اعتمادی بین شما و همسرتان می شود و حتی ممکن است که همسرتان شما را برای همیشه ترک کند. پس اولین گام این است که نشانه های خیانت همسرتان را پیدا کنید و مدارک کافی برای اثبات آن داشته باشید.
  • پس از اطلاع از خیانت زن برای تصمیم گیری باید هم به خود و هم به همسرتان زمان دهید. شما به عنوان یک مرد، برای کنترل احساسات خود و درک بهتر شرایط ایجاد شده، به زمان بیشتری نیاز دارید. در چنین مواقعی زن ممکن است که احساس ندامت و پشیمانی داشته باشد و گذر زمان بتواند به هر دوی شما کمک کند تا تصمیم بهتر و عاقلانه تری بگیرید.
  • شما به عنوان یک مرد و به دلیل داشتن روحیات متفاوت با زن، می توانید زمانی را به خود فرصت دهید و از زن خود فاصله بگیرید، تا هر دو بتوانید به صورت عمیق تر و منطقی تر بر روی خود متمرکز شوید.
  • از مهم‌ترین نکاتی که پس از مطلع شدن از خیانت زن باید به آن توجه کنید این است که، برای برخورد با این مسئله، احساسات خود را به صورت کامل کنترل کنید. باید بدانید که خشم و نفرت شما نمی تواند گره گشای این مشکل باشد و تصمیم گیری در حین عصبانیت می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد.

تلفنی بودن مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود

در ابتدا باید گفت که خیانت بین زن و شوهر از بحرانهای بزرگی است که امروزه در بین زندگی های زناشویی رواج پیدا کرده است و می تواند آسیب های روحی زیادی در طرفین ایجاد کند. برخی از افراد زمانی که خیانت را می‌فهمند، بسیار شتابزده عمل می‌کنند و رفتارهایی را انجام می‌دهند که پس از گذر زمان از انجام آن حرکات پشیمان می شوند. اگر از خیانت همسر خود آگاه شده اید و مشغله زیادی در زندگی دارید و رفت و آمد برای شما سخت است،می توانید از طریق تلفنی با مشاور و روانشناس ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.

شما می توانید در هر لحظه که بخواهید با روانشناس و مشاور متخصص خود در حوزه خیانت همسر تماس بگیرید، تا بتوانید واکنش های خود را در مقابل همسر خیانتکار خود مدیریت نمایید. تماس تلفنی با مشاور و روانشناس می‌تواند به شما کمک کند که بیشتر فکر کنید و تصمیمات منطقی تری بگیرید تا میزان آسیب های روانی و روحی شما را کاهش دهد. درمانگر در این زمینه می‌تواند از عواملی که موجب انجام خیانت شده است به شما آگاهی دهد.

شما با صحبت کردن هر چه بیشتر با مشاور خود می توانید  رفتار جدیدی را یاد بگیرید و درباره ادامه زندگی با همسر خود یا قطع ارتباط با آن تصمیم جدی تری و قاطع تر بگیرید.

مشاوره خیانت همسر | مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود؟

 زمانی که از خیانت همسر خود متعلق می‌شوید، باید بدانید که مشورت با یک مشاور و متخصص در این زمینه می‌تواند بسیار کمک کننده و ضروری باشد. مشاوره خیانت همسر برای زنان یا مردانی که شک کرده‌اند که همسرشان در حال خیانت به آنها است و یا از خیانت او مطلع شده‌اند، بسیار حائز اهمیت است. افرادی که خیانت دیده اند دچار تنش های عصبی می شوند و همچنین برای تصمیم گیری دچار سردرگمی، افسردگی و ناراحتی می‌شوند.

با توجه به مسئله جدی و آسیب زای خیانت، آنها نمی‌تواند به صورت درست و منطقی تصمیم بگیرند، ولی با راهنمایی یک فرد با تجربه و شرکت در جلسات مشاوره خیانت همسر می توانند هم از لحاظ روحی به خود کمک کنند، و هم این که بهترین راه را برای ادامه زندگی خود انتخاب نمایند، بدون اینکه از عاقبت تصمیم خود پشیمان و نادم باشند.

توصیه های لازم برای خیانت:

 کسانی که در زندگی زناشویی خود به مشکل بر می خورند و همسرشان به آنها خیانت میکند، باید آگاه باشند که قبل از هرگونه تصمیمی باید به عواقب آن فکر کنند و به صورت نسنجیده عمل نکنند. افرادی که خیانت می بینند باید بدانند، تصمیمی که می گیرند حتماً نباید به طلاق و جدایی ختم شود. حتی ممکن است که پس از جدایی، زندگی بهتری نداشته باشند. پس قبل از هر گونه تصمیمی باید به خوبی فکر کنند و با دقت از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرند و مطالعه نمایند.

 

مشاوره خیانت

 

در پی سوال مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود، خود را مقصر ندانید

اولین توصیه ای که به فرد خیانت دیده می شود این است که به هیچ عنوان خود را مقصر نداند و خود را سرزنش نکند. ممکن است که دلایل زیادی ذهن شما را مشغول کند و بر اثر آن دلایل شما خود را مقصر بدانید و بگویید که همسرم به این دلیل به من خیانت کرده است و شروع به سرزنش خود کنید. در واقع اگر هم حدسیات شما برای دلیل خیانت همسرتان درست باشد به هیچ عنوان این دلایل نمی‌توانند سرپوشی برای اشتباه همسر شما باشد. پس خیانت اشتباهی است که همسرتان مرتکب شده و نباید به سرزنش خود بپردازید

درباره فرد سوم کنجکاوی نکنید

توصیه دوم پس از پی بردن به خیانت همسر، سعی کنید که به فرد سومی که باعث خیانت همسرتان شده فکر نکنید و درباره او به کنجکاوی نپردازید زیرا اگر اطلاعات کافی و بیش از اندازه هم از او  به دست بیاورید هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. کنجکاوی درباره فرد سوم باعث می‌شود که شما ناراحت و غمگین تر شوید و دیگر نتوانید بر رابطه خود و همسرتان تمرکز کنید. نمی‌توان مسئله را حذف کنید و ممکن است که نتایج این مسئله بدتر شود.

به دوستان و آشنایان چیزی نگویید | مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود ؟

توصیه سوم بهتر است که خیانت همسرتان را برای دوستان و آشنایان تعریف نکنید. طبعاً خیانت مسئله‌ای است که بسیار تلخ و آسیب زا می باشد، ولی نباید این بحث را با نزدیکان در میان بگذارید، که این کار کاملاً اشتباه است. شما می توانید این مسئله را با افرادی در میان بگذارید که بدانید در این زمینه آشنایی کامل دارند و مثلا از یک مشاور و روانشناس متخصص و با تجربه کمک بگیرید زیرا این افراد می‌توانند مشکل شما را حل کنند.

دلایل فرد را توجیح نکنید

توصیه چهارم این است که در هر صورت فردی که خیانت کرده است، خیانت او به هر دلیلی که می‌خواهد باشد، به صورت منطقی اشتباه است. پس شما سعی نکنید که کار او را به هر دلیلی در ذهن خود توجیه کنید. باید بپذیرید که مشکل بزرگی در زندگی شما رخ داده است و با آگاهی کامل در این زمینه باید به حل آن بپردازید.

مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود

عمیقا به کارتان فکر کنید تا به جواب سوال مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود، برسید

توصیه پنجم این است که قبل از اینکه کاری را انجام دهید، باید عمیقاً در آن مورد فکر کنید زیرا ممکن است که شما از روی خشم و یا احساسات تصمیمات اشتباهی را بگیرید. مثلاً اینکه به برای قهر، خانه خود را ترک کنید این کار کاملا اشتباه است. در این زمان توصیه می شود که همسرتان را مجازات نکنید زیرا رابطه شما را خراب تر می کند. پس قبل از انجام هر چیزی عمیقاً فکر کنید. امیدواریم از مطلب مشاوره خیانت به چه افرادی توصیه می شود لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تماس با مشاور کلیک کنید