نشانه های خیانت زن به شوهر(17 دلیل)

نشانه های خیانت زن به شوهر

نشانه های خیانت زن به شوهر موضوعی است که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. آقایان عزیز ممکن است شما هم در زندگی زناشویی خود با این موضوع مواجه شده باشید و یا حس کرده باشید که همسرتان در حال خیانت کردن به شما است اما ممکن است این تنها یک احساس باشد. اما همان طور که می دانید شک و دو دلی نسبت به شریک زندگی مثل خوره وجود شما را می خورد پس چه بهتر که عاقل باشید و با حفظ خونسردی و زیرکی پی به این قضیه ببرید. زن ممکن است به شوهر خود خیانت کند.

حال این خیانت ممکن است احساسی و عاطفی و یا جنسی باشد در هر صورت خیانت است و نمی توان آن را توجیح نمود. امروز هم ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا به شما کمک کنیم هر چه زود تر نشانه های خیانت را شناسایی کرده و تشخیص دهید در این صورت از زندگی کردن با شک راحت خواهید شد. به همین منظور لطفا بند بعد را مطالعه نمایید.

نشانه های خیانت زن به شوهر

از کجا بفهمیم زن متاهل به شوهر خیانت می کند؟

این که زنی به شوهر خود خیانت می کند ممکن است برای هر کسی پیش آید و این طور نیست که کسی بگوید غیر ممکن است برای من چنین چیزی پیش آید. پس باید همواره حواس تان جمع به زندگی تان باشد از این رو نشانه هایی که در زیر می بینید هر یک نشان دهنده خیانت زن به شوهر است:

1.ایجاد بیماری های مقاربتی

زنان هنگامی که به فردی غیر از همسر خود ارتباط جنسی برقرار می کنند به هر دلیلی ممکن است واژن آن ها دچار عفونت و انواع بیماری های مقاربتی و زگیل تناسلی شود، از این رو مرد ها می توانند در چنین مواقعی به خیانت زن مشکوک شوند.

2.سرد شدن زن

منظور از سرد شدن این است که زن متاهل دیگر نمی خواهد با همسر خود ارتباط جنسی داشته باشد و از کنار شوهر بودن لذت نمی برد و به هیچ عنوان از وقت گذراندن با شوهرش احساس لذت نمی کند. هر زمان که همسرش به او نزدیک می شود زن دور تر می شود.

3.خشونت های بی دلیل زن

زنان قطعا پس از انجام عمل زشت خیانت مثل سابق با شوهر خود رفتار نمی کنند و پرخاشگر و عصبانی تر از قبل می شوند و بر سر هر موضوع و مسئله ای دعوا می کند حتی ممکن است شوهر خود را مقصر این خیانت بداند و جنگ و جدال راه اندازد.

از کجا بفهمیم زن خیانت می کند؟

4.احساس نگرانی کردن؛ از دیگر نشانه های خیانت زن به شوهر

چنین زنانی همواره ممکن است احساس ترس و اضطراب و نگرانی داشته باشند به این صورت که با کوچک ترین واکنشی از شوهر شان نگران می شوند که نکند خیانت آن ها رو شود و شوهرش به وجود خیانت همسرش پی ببرد از این رو خیال آسوده نخواهند داشت.

5.محبت کردن بیش از حد به خانواده همسر

زنان متاهل ممکن است پس از خیانت احساس عذاب وجدان کنند و در چنین مواقعی به خانواده همسر خود محبتی فراتر از انتظار می کنند و مدام از آن ها درخواست بخشش و عذر خواهی می کنند در چنین مواقعی تغییر رفتار آن ها به کلی قابل تشخیص است.

6.زمان رفت و آمد آن ها تغییر می کند

زنانی که در حال خیانت به شوهر خود هستند هر چند مدت کوتاه به خارج از خانه می روند و به بهانه های پیش پا افتاده ساعات زیادی را خارج از منزل می گذرانند، دیگر زمان رفت و آمد آن ها از خانه مشخص نیست و غیر عادی به نظر می رسد.

7.تغییر رفتار ناگهانی

زنان خیانت کار ممکن است رفتار هایی ناگهانی از خود نشان دهند  برای مثال ممکن است دیگر غذا درست نکنند و به امور منزل رسیدگی نکنند به همسر خود توجه نکنند و در کل رفتار هایی مخالف با رفتار های قبلی نشان دهند.

8.آراستگی بیش از حد زن متاهل

زنان در چنین مواقعی بیش از قبل به ظاهر خود رسیدگی می کنند. این آراستگی ظاهری می تواند مربوط به رنگ مو و آرایش و لباس پوشیدن باشد. و غیر ممکن است که بدون آراستگی و نا مرتب آن ها را ببینید.

9.ایجاد یک حریم خصوصی؛ از نشانه های خیانت زن به شوهر

حریم های خصوصی دارای زنان باید حفظ شود اما این گونه زنان بیش از حد محافظه کارانه پیش می روند برای تلفن همراه خود رمز می گذارند و مدام در حال پیامک دادن و با تلفن صحبت کردن هستند و به صورت پنهانی و در اتاق حرف زدن از جمله این حریم خصوصی است.

امروزه تلفن همراه و فضای مجازی یکی از اصلی ترین راه ها برای انجام خیانت است. اگر همسرتان به صورت مداوم و در ساعات غیر عادی پیامک می‌زند و با تلفن صحبت می‌کند، احتمال دارد که خیانت میکند. نکته دیگر این است که اگر زمانی که گوشی همسرتان به شما نزدیک است و برای او پیامک می آید و یا همراه او زنگ می خورد، و دستپاچه میشود و خیلی سریع گوشی را برمی دارد و از شما فاصله می گیرد باید به حرکات او شک کرد. قبل از اقدام برای شکایت از همسر با کارشناسان مشاوره خیانت، مشاور کده مشورت کنید و از تجربه آنها برای اثبات خیانت استفاده نمایید.

10.مقایسه کردن شوهر خود با دیگر مرد ها

مدام به شوهران خود می فهمانند که کافی نیست و شوهر فلانی خیلی از تو بهتر و شیک تر و با عرضه تر و متشخص تر است در چنین مواقعی مرد خود را بهتر نمی دانند و مدام در حال تخریب و کوچک کردن مرد خود هستند.

صحبت کردن درباره شخص دیگر، از جمله نشانه هایی است که به صورت قطعی و صددرصد نشان می دهد که زن شما در حال خیانت است و می تواند نگران کننده باشد و علامت هشداری باشد. اگر همسرتان در صحبت هایش از شخص دیگری سخن به میان می‌آورد، احتمال دارد که با او در رابطه است و یا این که علاقه خاصی به او پیدا کرده است. البته ممکن است که این احساس همسرتان صرفاً علاقه ساده ای باشد، که به علت محبت های آن فرد به دل همسرتان راه یافته باشد.

اما اگر همسرتان به صورت مداوم در حال تحسین کردن او باشد و در هر موضوع نام او را به میان بیاورد و به بحث درباره او علاقمند شود، ممکن است که به دلیل علاقه ای که به او دارد بخواهد راز های بیشتری را درباره او کشف کند. برای اطمینان بیشتر در این زمینه باید از مشاور کمک بگیرید.

11.تغییر رویه روزانه

چنین زمانی مدام ادعا می کنند که خسته شده اند و ساعات زیادی را به بهانه کنار دوستان بودن بیرون از خانه می گذرانند. ادعا می کنند که باید به سفر کاری چندین روزه بروند و به هر دلیلی می خواهند که از شوهر خود دور بمانند.

12.می خواهند به آن ها اعتماد شود

مدام برای دوری از خانه و پنهان کاری های خود بهانه جویی می کنند و می گویند مگر به من اعتماد نداری؟ چرا به من اعتماد نداری؟ به من اعتماد کن، من قابل اعتماد هستم و غیره…

13.عدم وقت گذرانی با شوهر؛ از نشانه های خیانت زن به شوهر

چنین زنانی نمی خواهند که به هیچ عنوان با شوهر خود وقت بگذرانند و مدام می خواهد از او فرار کنند و حتی به حرف های شوهر توجه نمی کنند و شوهر خود را تحویل نمی گیرند هیچ زمانی برای خلوت دو نفره خود ایجاد نمی کنند.

مشاوره خیانت

14.استفاده از وسایل جلوگیری از بارداری

ممکن است مردی در وسایل زن خود کاندوم پیدا کند که از آن خودش نباشد، چنین زنانی برای این که از شوهر خود باردار نشوند مدام قرص های جلوگیری از بارداری مصرف می کنند. و دیگر نسبت به ارتباط جنسی مایل نیستند.

15.پول خرج کردن غیر عادی

زنان در چنین مواقعی مدام از حساب پول برمی دارند و به بهانه های مختلف پول بیش تری خارج می کنند تا آن ها را پس انداز نموده و پس از جدایی دچار مشکل مالی نشوند.

16.پنهان کار و فراموش کار می شوند؛ از نشانه های خیانت زن به شوهر

چنین زنانی همه کار های خود را به صورت مخفیانه انجام می دهند و بسیار کم حافظه و فراموش کار می شوند و ساده ترین و یا مهم ترین مناسبات و امور را از یاد می برند مثلا روز تولد همسر خود را فراموش می کنند و یا سالگرد ازدواج خود را از یاد می برند.

چنین نشانه هایی اگر در یک زن وجود داشته باشد احتمالا در یک رابطه نا مشروع و یا خیانت به شوهر می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خیانت همسرتون(زن) میتوانید از مشاوره خیانت مشاوره کده استفاده کنید تا دغدغه و نگرانی شما برطرف شود.

17.با دیر آمدن شما هیچ مشکلی ندارد

باید بدانید که بر اساس تجربه ثابت شده است که اکثریت زنان با دیر آمدن همسرانشان به خانه مشکل دارند. اما اگر این دیرآمدن باعث نارضایتی همسرتان نمی شود  باید به آن شک کنید. در مقابل اگر همسرتان روی هر موضوعی به شما گیر می‌دهد به بحث و جدل با شما می‌پردازد، می‌خواهد بر روی خیانت خود سرپوش بگذارد وحواس شما را پرت کند.

تماس با مشاورکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تماس با مشاور کلیک کنید