چگونه بعد از خیانت، اعتماد همسرمو جلب کنم؟

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی خیانت و راه کار های بعد از خیانت کردن و خیانت دیدن پیشنهاد می شود که از اطلاعات کامل سایت مشاور کده کمک بگیرید. همچنین می توانید از مشاوره خیانت نیز بهره مند شوید. در این مطلب به بررسی جلب اعتماد همسر بعد از خیانت خواهیم پرداخت. پس از این که همسر شما از خیانت شما مطلع می شود، برای جلب اعتماد او در زندگی باید یاد بگیرید، که همیشه واقعیت را در زندگی به او بگویید. اگر مسئله ای در زندگی وجود دارد، که باید همسرتان از آن آگاه باشد، برای گفتن آن شما پیش قدم شوید. حتی اگر این مسئله باعث عصبانیت همسرتان شود. چون اگر پس از گذشت زمان متوجه این مسئله شود، می‌تواند خیلی عصبانی تر شود و این کار شما را سخت تر می کند.

 متاسفانه برخی افراد پس از خیانت به همسر خود در زندگی اشتباهاتی را مرتکب می شوند، که باعث می شود نه تنها همسر خیانت دیده،  از اعتماد مجدد در زندگی خودداری کند، بلکه دچار شک و تردید بیشتری شود. زمانی که شما حقیقت را برای همسر خود بیان نمی کنید، همسرتان شخصاً برای پیدا کردن مسئله دست به کار می شود.

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت

اشتباهاتی که رخ می دهند

همسری که خیانت میکند قول می دهد، که دیگر دروغ نگوید و چیزی را پنهان نکند، ولی باز هم در زندگی برای گفتن حقایق داوطلب نمی شود. این حرکت شما، می‌تواند که همسرتان را مشکوک کند و باعث شود، که همیشه شما را پرسشگری نماید و این باعث ایجاد مشکلاتی بین شما و همسرتان می شود. اگر در زندگی پس از خیانت به صورت داوطلبانه اطلاعات خود را برای همسر بازگو نکنید، نوعی دروغگویی محسوب می شود.

 از دیگر اشتباهاتی که پس از خیانت در زندگی زناشویی مرتکب می شوید،  این است که برای گفتن حقیقت داوطلب می شوید، ولی جزئی از مسئله را برای همسرتان بازگو می کنید. افشای جزئیاتی از اطلاعات و حقایق در زندگی زناشویی باعث می‌شود، که پس از گذشت زمان همسرتان خودش به کل حقیقت دست پیدا کند و این یک کابوس بزرگی برای شما می شود که شما را در جهت جلب اعتماد او نه تنها کمک نمی‌کند بلکه کارتان را دشوارتر می‌کند.

این نکات را برای جلب اعتماد همسر بعد از خیانت جدی بگیرید

  • زمانی که می‌خواهید با همسرتان صحبت کنید و اعتماد او را جلب کنید مانند کودکان با او سخن نگویید.
  • همسری که خیانت دیده را دیگر دست کم نگیرید. او در گفتار و کردار شما حساسیت بیشتری را خرج می کند.
  •  انتظار بخشش زود هنگام را از او نداشته باشید، زیرا این انتظار نا به جای شما باعث می‌شود که شما درد و رنج او را دست کم بگیرید و باعث می‌شود که او را بیشتر از زمان های دیگر عصبانی کنید. برای بخشش خیانت باید به همسر خود زمان بدهید تا این مسئله را با صبر حل کند.

مشاوره خیانت

دلجویی بعد از خیانت

پس از خیانت همسر چه کارهایی باید انجام شود؟

برقراری امنیت مجدد در رابطه

پس از اینکه همسر خیانت میکند و زمانی که از مسئله خیانت همسرتان مطلع می شوید و تصمیم به ادامه زندگی با او را دارید، در مرحله اول باید مطمئن شوید که دیگر همسرتان چنین کاری را مرتکب نمی‌شود و رابطه نامشروع با کسی ندارد. مثلا اگر فرد خیانتکار در محل کار خود با کسی رابطه نامشروع داشته، باید به فکر تغییر شغل خود باشد. باید به خوبی شروط همسر خود را گوش دهد و درد و رنجی که در قلب او ایجاد کرده است را بپذیرد.

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت

رابطه نامشروع را برای جلب اعتماد همسر بعد از خیانت پیدا کنید

کسی که خیانت می‌کند نباید انتظار داشته باشد که همسرش به سادگی این مسئله را فراموش کند. باید با مطالعه و از طریق راه های مفید و کمک گرفتن از مشاوران سایت مشاورکده، بیانات خود را کنترل کند و همسر آشفته خود را در شرایط کنترل شده خاصی قرار دهد تا با او راحت تر صحبت کند و  دیدگاه او را در این‌باره پرس و جو کند و بگذارد، به راحتی احساسات خود را به شما منتقل کند.

خیلی از زوج هایی که خیانت می بینند در طول روز ممکن است که به خیانت همسرشان به صورت چندین به صورت مکرر فکر کنند. برخی از آنها با این افکار مقابله می کنند و خود را با برخی کارهای روزمره سرگرم می کنند، که این رفتار، یک نوع فرار از احساسات است که بهتر است، در این مواقع احساسات خود را بیان کنید و آن ها را کنترل نمایید.

تماس با مشاورکده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تماس با مشاور کلیک کنید