مشاوره خیانت خانواده

مشاوره خیانت خانواده

همان طور که می دانید به دلایل زیادی در برخی از خانواده ها مشکل خیانت وجود دارد که یکی از والدین خیانت می کند و شخص سومی را به رابطه زناشویی خود وارد می کند. در این صورت بیش ترین آسیبی که در خانواده به وجود می آید گریبان گیر فرزندان می شود زیرا فرزندان نمی توانند چنین چیزی را تحمل و یا هضم کنند، مدام اذیت می شوند و حتی ممکن است مشکلات روان شناختی مثل افسردگی و انزوا و گوشه گیری و یا حتی پرخاشگری برای آن ها پیش آید، به همین منظور باید کسی باشد که فرزندان را از این حالت خارج کند اما سوالی که در این وضعیت پیش می آید این است که چگونه؟ مگر می شود؟ استفاده از مشاوره خیانت خانواده می تواند کمک کننده باشد.

ما این جا هستیم تا به شما عزیزان بگوییم اگر شما هم قربانی خیانت والدین هستید و در معرض خیانت خانواده قرار گرفته اید اصلا نگران نباشید زیرا به راحتی می توان از این وضعیت خارج شد البته که باید دست به کار شوید و با تیم مشاوره خیانت سایت مشاور کده ارتباط بر قرار کنید. که در ادامه در مورد این سایت و خدمات آن بیش تر خواهیم گفت پس بند های بعد را به دقت مطالعه نمایید.

مشاوره خیانت خانواده

مشاوره خیانت مادر به پدر

زمانی که یکی از والدین خیانت می کند طرف مقابل صدمات روحی بسیاری می بیند برای مثال اگر پدر خانواده خیانت کند مادر خانواده بسیار ناراحت و گوشه گیر و عصبی می شود اما اگر این مادر می خواهد زندگی خود را نجات دهد و همسرش را از این اشتباه و خطا بیرون بکشد تا زندگی سالم و پر نشاطی داشته باشد می تواند به سایت مشاور کده سری بزند زیرا در این سایت مشاوره کاملی از خیانت والدین داده شده است که افراد متوجه شوند که در این زمان چه واکنشی نشان دهند.

موضوع برعکس آن هم وجود دارد که مادر خانواده به پدر خانواده خیانت کند در این صورت پدر خانواده باید در سایت مشاور کده قسمت مشاوره خیانت پدر به مادر را مطالعه نماید. تا بداند در این وضعیت چه کند و چگونه زندگی را دوباره جمع کند و همسرش را از این راه باز گرداند زیرا برخی زندگی ها قابل بازگشت و نجات دادن هستند و لازم نیست به زندگی مشترک پایان داد.

مشاوره خیانت مادر

اگر مادر خانواده خیانت کرده باشد برای برگرداندن آن به خانواده فرزندان هم می ‌توانند از مشاور کمک بگیرند مشاوران ای وجود دارند که به فرزندان کمک می کنند و راه هایی به آن ها یاد می دهند که مادر را از این عمل منصرف کنند و او را به زندگی بازگردانند. همچنین ممکن است پدر خانواده نیز خیانت کند و فرزندان بخواهند او را به زندگی برگرداند و کانون گرم خانواده را گرم تر از پیش نگه دارند از این رو بهتر است به تیم مشاوران سایت مشاور کده در بخش مشاوره خیانت پدر مراجعه نمایند در این بخش ها می ‌توانید به صورت های زیر با مشاوران ما در ارتباط باشید:

  • مشاوره آنلاین
  • مشاوره تلفنی

در مشاوره آنلاین شما به صورت مجازی با مشاوران در ارتباط هستید اما در مشاوره تلفنی شما شماره تماسی را در سایت قرار می دهید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و یا این که با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما تماس می گیرید و مورد مشاوره‌ های کامل و تخصصی آن ها قرار می گیرید.

 

مشاوره خیانت

 

مشاوره آنلاین خیانت پدر

تیم مشاوره ای که در مشاور کده در حال فعالیت است در واقع کمک می ‌کنند که اگر ممکن است زندگی را نجات دهند و از پاشیدگی آن جلوگیری کنند از این رو به پدر خانواده به صورت آنلاین مشاوره می ‌دهند و او را از این خطا و اشتباه آگاه می کنند در این صورت پدر خانواده با مشاوره هایی که می گیرد سعی می کند خود را و زندگی اش را بهبود بخشد همچنین در حفظ زندگی خود تلاش می ‌کند.

اما بهتر است در این مواقع پدر خانواده برای دریافت مشاوره به صورت تلفنی اقدام کند. در مشاوره تلفنی خیانت پدر مشاوران ارتباط بهتری می ‌توانند با پدر خانواده برقرار کنند. قطعاً در تماس تلفنی احساسات و عواطف و حتی حالات روحی و جسمی فرد بهتر فهمیده می شود در این صورت مشاوران هم بهتر می ‌توانند کمک کنند. مشاوران در واقع نه تنها سعی می کنند زندگی را نجات دهند بلکه به فرد یا همون پدر خانواده کمک می ‌کنند تا زندگی سالم تری داشته باشد و نسبت به خانواده خود وفادار و دلگرم شود.

مشاوره خیانت خانواده

مشاوره تلفنی خیانت مادر

همچنین ممکن است مادر خانواده هم لغزش داشته باشد و به پدر خانواده خیانت کند از این رو پیشنهاد می کنیم در این موقعیت حتماً به مشاوره مراجعه کند. سایت مشاور کده به مادران خیانتکار طوری مشاوره می ‌دهد که این مادران به خود بیایند و دیگر این عمل زشت خیانت را تکرار نکنند و وفادار تر از قبل به زندگی خود ادامه دهند مشاوران سعی می کنند محاسن شوهر را به مادر خانواده یادآوری کنند تا قدر دان و مصمم به زندگی خود ادامه دهد و از فروپاشی زندگی جلوگیری کند.

چنین مشاوران ای تحصیل کرده و با تجربه هستند می‌توانند در این زمینه نقش مفید و بسزایی داشته باشند آن ها مشکلاتی از این قبیل را به راحتی حل می کنند و نقش نجات دهنده زندگی را دارند البته که با یک جلسه مشاوره همه چیز حل نمی شود و باید جلسات آنلاین و تلفنی مکرر برقرار شود تا طرفین خیانت به زندگی زناشویی خود برگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تماس با مشاور کلیک کنید