علت های خیانت در زنان

دلایل خیانت زنان

زنان ممکن است به هر دلیلی به همسر خود خیانت کنند که این خیانت می تواند ریشه در کودکی و یا زندگی خانوادگی این زن داشته باشد در هر صورت مردانی هستند که قربانی خیانت زن خود قرار می گیرند قطعاً مواجه شدن با خیانت همسر خیلی دردناک و غیر قابل تحمل است به همین خاطر می خواهیم امروز علت های خیانت در زنان  را بررسی کنیم تا شما آقایان عزیز بتوانید به راحتی این دلایل را پیدا و درست کنید تا همسرتان به شما خیانت نکند زیرا همیشه می گویند جلوگیری بهتر از درمان است

پس باید از وقوع خیانت جلوگیری به عمل آورد تا درگیر عواقب آن نشد زیرا عواقب سنگینی در پیش دارد که می تواند روح و روان و حتی جسم افراد را تحت تاثیر قرار دهد امیدواریم که با رعایت چنین علت هایی در زندگی خود هیچگاه قربانی خیانت زن خود نشوید. لطفاً علل زیر را به دقت مطالعه کنید و در زندگی خود ریشه یابی کنید و به کار گیرید:

علت های خیانت در زنان

کمبود محبت از طرف همسر:

همان طور که می دانید خانم ها روحیه حساس و لطیفی دارند از این رو همواره محبت و توجه را می طلبند و دوست دارند که همسرشان به آنها توجه کند همواره احترام آن ها را داشته باشد و از آن ها تشکر و قدردانی کند زیرا نه تنها همسرشان است بلکه مادر فرزندشان هم می باشد و یک شریک زندگی خوب نیز هستند. از این رو اگر مردی به همسر خود محبت نکند و زن کمبود محبت را در زندگی مشترک حس کند احتمال دارد که به دنبال این توجه و محبت در افراد دیگر بگردد در این صورت ممکن است دست به خیانت بزند.

اعتیاد زن؛ از علت های خیانت در زنان

بسیار زنانی در جامعه وجود دارند که مبتلا به بیماری خانمان سوز اعتیاد هستند زمانی که یک زن معتاد می شود قطعاً کنترل عواطف و احساسات خود را از دست می دهد حتی قدرت تصمیم گیری هم ندارد در چنین مواقعی ممکن است افرادی بر سر راه او قرار گیرند و او را گول بزنند و زن را به خیانت ترغیب و یا تحریک کنند از این رو زن ممکن است در چنین وضعیتی به شوهر خود خیانت کند.

اعتیاد شوهر:

یکی از عواملی که در خیانت زنان تاثیر گذار است اعتیاد شوهر آن ها است. یعنی اگر زنی متوجه شود که شوهرش اعتیاد به مواد مخدر دارد و توجهی به زندگی خود ندارد و علاوه بر عدم تامین نیازهای خانواده نیازهای عاطفی و احساسی و حتی جنسی همسر خود را تامین می کند ممکن است دست به خیانت بزند و همه این عوامل را از فردی دیگر طلب کند.

مورد ابراز علاقه قرار گرفتن:

گاهی ممکن است زنان در موقعیت اجتماعی قرار بگیرند که توسط فردی غیر از همسر خود مورد محبت و احترام و عشق و علاقه قرار بگیرند حتی ممکن است فردی پیدا شود که به زن ابراز احساسات کند و این زن ابراز احساسات ای بیش از آنچه همسرش به او می ‌دهد بگیرد در این صورت ممکن است این زن به انحراف کشیده شود و خیانت کند.

تامین نشدن نیازهای مالی زن:

قطعاً می دانید که زن ها باید از طرف شوهر خود به طور کامل از نظر مالی تامین شوند و این تامین شدن باید همه جانبه باشد و خوراک و پوشاک و مسکن را شامل شود اگر زنی از طرف شوهر خود از نظر مالی تامین نشود ممکن است برای دریافت نیاز های مالی خود به کسی دیگر غیر از شوهرش پناه ببرد و همین ممکن است باعث خیانت زن به شوهرش شود.

تامین نشدن نیاز های جنسی:

زنان نیز مانند مردان نیاز های جنسی دارند که باید برطرف شود اگر مردی به نیاز های جنسی همسرش توجهی نداشته باشد و آن ها را برطرف نکند این زن برای تامین نیازهای جنسی خود به فرد دیگری مراجعه می ‌کند که راه های خیانت را بسیار باز می ‌کند و این زن به شوهر خود خیانت می کند.

 

مشاوره خیانت

 

اختلال روانی؛ از علت های خیانت در زنان

گاهی ممکن است زنی دچار بیماری روانی و اختلال های شخصیتی شود که همین باعث می شود زن شوهر خود را نادیده بگیرد و دست به خیانت بزند.

علاقه نداشتن:

گاهی ممکن است زنی به اجبار با مردی ازدواج کند که به او هیچ گونه علاقه ای نداشته باشد و این علاقه در طی زمان و طی سال های متعدد هم ایجاد نشود همین طور ممکن است این زن عشق و علاقه را در فردی غیر از همسر خود بیابد در این زمان ممکن است به شوهر خود خیانت کند.

نداشتن اعتماد به نفس؛ از علت های خیانت در زنان

گاهی ممکن است یک زن در معرض بی تفاوتی و بی توجهی و یا حتی طرد شدن از سمت همسر قرار گیرد که اعتماد به نفس او را تضعیف کند در این صورت ممکن است زن به دنبال یافتن اعتماد به نفس خود به فرد دیگری پناه ببرد و کم کم به همسر خود خیانت کند.

تنوع طلبی و هوس بازی:

زنانی هستند که احساس تنوع‌ طلبی و هوس بازی بالایی دارند به این صورت که می خواهند افراد جدید را امتحان کنند و همواره شور و اشتیاق رابطه را با افراد دیگر تجربه کنند. چنین زنانی که هیچگاه سیر نمی شوند و همواره طی مدت های کوتاه روابط خود را تغییر می دهند و با آدم جدیدی تشکیل رابطه می دهند. این زنان از خیانت کردن لذت می برند و به صورت مکرر به شوهر خود خیانت می کنند.

تنها ماندن زن:

مرد ها به خاطر مشغله های کاری و دشواری زندگی ممکن است همسر خود را به خوبی درک نکنند و در مواقعی او را تنها بگذارند زنان هم به خاطر روحیه حساسی که دارند ممکن است به خاطر تنها ماندن و درک نشدن به سمت فردی دیگر کشیده شوند و به همسر خود خیانت کنند.

علت های خیانت در زنان

دوستان ناباب؛ از علت های خیانت در زنان

زنان و ممکن است با دوستانی رفت و آمد کنند که از نظر شخصیتی و فکری با آن ها فرق داشته باشند و آن ها را تحریک و یا ترغیب به خیانت به همسر کنند آن ‌ها ممکن است همواره زیر گوش شما بخوانند که همسرت برای تو کافی نیست و تو خیلی بهتر و سر تر از او هستی حتی ممکن است بگویند که به دنبال کسی که لیاقتت را دارد برو و عمر خود را در کنار چنین آدمی تلف نکن در این صورت ممکن است ذهن زن را مشوش کنند که به دنبال فردی بهتر از همسر خود بگردند و به او خیانت کنند.

پس همان طور که می بینید عوامل زیادی در خیانت زنان به مردان دخیل است پس باید این دلایل را مو به مو بررسی کنید و هر یک را در زندگی خود رعایت کنید تا شاهد خیانت همسر نباشید. برای دریافت مشاوره خیانت می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای تماس با مشاور کلیک کنید