مشاور خیانت می تواند برای بهتر شدن روابط زوجین بعد از خیانت کمک زیادی کند. به همین جهت افرادی که با این معضل رو به رو هستند برای رفع مشکلات خود باید با یک مشاور خبره و متخصص در ارتباط باشندو تا از نظر جسمی و روحی دچار تنش و مشکلات روحی مثل افسردگی نشوند.

رابطه افراد با یکدیگر کاملا دو طرفه است باید به خاطر داشته باشید هر رفتاری بی دلیل نیست و به دو طرف مربوط می شود اگر مسله خیانت یکی از زوجین مطرح است باید به خاطر داشته باشید این امر از عواملی در رابطه دو طرفه نشات گرفته است و اصلا نباید تمام اشاره ها در این مسله به سمت فرد خیانت کار باشد.

خیانت عواقب زیادی برای هر دو طرف به همراه دارد و تاثیرات زیادی بر زندگی شخصی و کاری افراد به جای می گذارد لذا توصیه ما به شما در صورت پیش آمدن همچنین مسئله‌ای گرفتن مشاوره خیانت از مشاورین معتبر در این حوزه است تا از  عوارض بعد از آن در امان بمانید و بدانید که در این رابطه بهترین رفتار درست چیست.

مشاور خیانت همسر

حتماً می دانید که گاهی ممکن است که یکی از طرفین رابطه به دیگری خیانت کند و با فرد دیگری ارتباط برقرار کند البته که فرقی نمی ‌کند که این ارتباط به چه صورت باشد گاهی می تواند خیانت کلامی باشد و یا این که جنسی باشد. چیزی که حائز اهمیت است سلامتی روحی و جسمی فرد قربانی خیانت است.

منظور از فرد قربانی خیانت کسی است که همسرش به او خیانت کرده است از این رو فرد قربانی برای این که روحیه خود را نبازد و در مقابل چنین اقدامی بتواند زندگی خود را نجات دهد نیاز به یک مشاوره دارد در این صورت باید برای دریافت مشاوره به سایت مشاور کده مراجعه کرد.

البته که دریافت مشاوره به روش های مختلف انجام می شود که در ادامه در مورد همه آن ها صحبت خواهیم نمود. برای دریافت مشاوره می توانید به بخش مشاوره خیانت همسر مراجعه نمایید و بهترین و تاثیرگذار ترین مشاوره را با پزشکان متخصص و تحصیل کرده در این زمینه بگذرانید. برای دریافت اطلاعات بیش تر و افزایش آن ها لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

خیانت

 

آشنایی بیشتر با واژه مشاوره خیانت

خیلی از مواقع افراد تعاریف گوناگونی از خیانت دارند و آن این است. در واقع می توان گفت که خیانت به معنی عهد شکنی است . این که عهده شکنی کند ، محبت و علاقه ای را که می توانید به همسر خود تقدیم کند را به پای نفر سوم بریزد و یک مثلث عاطفی برای خود درست کند  و یا حتی رابطه ی جنسی با نفر سوم برقرار کند. خیلی از کاربران این روز ها به ما مراجعه می کنند و از خیانت همسر خود گلایه می کنند و سوالات زیر را می پرسند.

  • آیا خیانت همسر خود را با خانواده ام در میان بگذارم؟
  • ایا می توانم بدون او به زندگی ام ادامه بدهم؟
  • ایا با خیانت آرام می شوم؟
  • در صورت ماندن و فراموش کردن گذشته همسرم بار دیگر این کار را تکرار می کند؟
  • با فرزندی که در این خانه بزرگ می شود چه باید کرد؟
  • و غیره

معمولا خیلی از افراد که خیانت می کنند زیر بار خیانت نمی روند  و دائم این کار را کتمان می کنند . این مورد کمی کار را سخت می کند زیرا قطعا کسی که خیانت خود را نمی پذیرد بل شما به نزد مشاور نمی آید.

 

آشنایی بیشتر با واژه مشاوره خیانت

 

مشاور به ریز ترین جزئیات نیز توجه می کند

زمانی که شما نزد مشاور می روید. آن ها در مورد مسائلی با شما صحبت می کنند که شاید اصلا برای شما مهم نبوده است. در چنین مواقعی اصلا به حرف دوستان و آشنایان توجه نکنید آن ها با توجه به احساسات و گاها خشم صحبت می کنند و در اغلب مواقع نمی توانند یک نظر اصولی به شما بدهند پس حتما باید با مشاور پیش بروید و متوجه شوید که مشکل زندگیان از کجا است.

آیا مقصر صد در صد همسرتان است؟ این درست است که خیانت ریشه در ذات، تنوع طلبی، کمبود اعتماد به نفس و این مسائل بستگی دارد اما شاید شما نیز در یک سری مسائل کم‌ گذاشته اید. متاسفانه خیلی از خانم ها هستند که بعد از ازدواج دیگر مانند سابق به خود نمی رسند و یا این که با آوردن بچه عملا خود را وقف کودک خود می کنند و دیگر به همسر خود توجه نمی کنند.

پس منطقی ترین کار این است که نزد مشاور بروید و او بی طرفانه حرف های شما را بشنود و به شما راه کار بدهد در صورتی که نمی توانید از مشاور های حضوری استفاده کنید می توانید به صورت غیر حضوری از آن ها کمک بگیرید.

 

مشاور خیانت آنلاین

 

مشاور خیانت آنلاین

اگر می خواهید مشاوره دریافت کنید باید بدانید که مشاوره های خیانت به دو صورت انجام می شوند که البته این دو صورت برای راحتی و آسایش مخاطب است که به دو صورت زیر انجام می گیرد:

  • مشاوره خیانت به صورت آنلاین
  • مشاوره خیانت به صورت حضوری

البته که کسی که تشخیص میدهد کدام یک را بهتر است انجام دهید یک مشاور است یعنی شما برای مشاوره به مشاور خیانت در سایت مراجعه می کنید و بهترین و با تجربه ترین مشاور را برای خود انتخاب می کنید.

سپس با شماره هایی که در سایت قرار داده شده با آن ها تماس می گیرید نوبت در مورد مشکلات پیش آمده و خیانت صورت گرفته صحبت می کنید سپس مشاور شما تشخیص می دهد که از این پس جلسات مشاوره شما به صورت آنلاین برگزار شود و یا به صورت حضوری که در هر دو صورت شما نیازمند گذراندن تعداد جلسات مشاوره هستید.

البته که تعداد جلسات مشاوره و زمان آن ها را نیز مشاور تعیین می کند که برای هر جلسه مشاوره شما متحمل هزینه خواهید شد.