مفهوم طلاق

طلاق به معنای پایان قانونی ازدواج و جدا شدن یک زوج از یکدیگر است. ما به شما مشاوره طلاق را پیشنهاد می دهیم و بعد از طلاق تمام حقوق، تکالیف و شرایطی که بین زوجین هنگام ازدواج وجود داشته از بین میرود.

در لغت طلاق به معنای رها کردن و آزاد کردن است. همچنین از نظر حقوقی به معنای منحل شدن ازدواج دائم با شرایط خاص از جانب مرد یا نماینده او است. این نوع جدایی مخصوص ازدواج دائم است.

منحل شدن ازدواج موقت از طریق بخشش مدت باقیمانده ازدواج از جانب مرد یا پایان مدت تعیین شده ازدواج، صورت می‌گیرد.

از آن جایی که در بعضی از شرایط ادامه زندگی یک زوج ممکن نیست و در پی آن امکان رخ داد مشکلات بیشتری وجود دارد ، اسلام نیز با راهی چون طلاق برای جدایی زن و شوهر موافق است.

البته تا حد امکان باید راه حل‌های دیگری برای رفع اختلافات بین زوجین استفاده کرد و طلاق آخرین راهکار باشد.

 

ضرورت مشاوره طلاق

همان طور که می دانید افرادی هستند که به پایان زندگی مشترک خود رسیده اند و به این نتیجه رسیدند که دیگر ادامه دادن فایده ندارد از این رو تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند.

اما همانطور که می دانید طلاق و جدایی به این راحتی ها نیست و باید هر یک از طرفین شرایط و موقعیتی را بگذراند اگر زن و شوهر فرزندی داشته باشند باید مشخص شود که حقوق فرزند و مسئولیت او بر گردن چه کسی است و حتی اگر فرزندی هم نداشته باشند هر یک در مقابل دیگری حق و حقوقی دارند. این قوانین را در مشاوره طلاق آگاه می شوید.

اما واقعاً چه کسی از چنین حقوقی آگاه است و چه کسی می ‌تواند در این راه به شما کمک کند؟ ما این جا هستیم تا به چنین سوالاتی پاسخ دهیم. ببینید عزیزان ورود به شرایط و وضعیت طلاق نیازمند گرفتن راهنمایی ‌های مفید می باشد تا شما را در این راه هدایت کند.

البته که بهترین و پر فایده ترین راهنمایی ها را می توانید از مشاوران سایت مشاور کده دریافت کنید زیرا این مشاوران به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند برای اطلاعات بیش تر در این زمینه ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید.

 

بهترین مشاوره طلاق

 

مشاور طلاق توافقی

گاهی ممکن است هر ۲ نفر که زن و شوهر هستند تصمیم به طلاق و جدایی بگیرند یعنی به زبان ساده تر هر دوی آن ها رضایت کامل برای جدا شدن داشته باشند.

اما ندانند که در واقع باید چه کار کنند از این رو باید با مشاوران سایت مشاور کرده جلساتی را تحت عنوان مشاوره طلاق توافقی بگذرانند تا بتوانند در مقابل قاضی پرونده دلایل نیرو برای طلاق توافقی عنوان کنند و به سادگی و بدون صرف و از یکدیگر جدا شوند.

اما ممکن است فقط یکی از زوجین راضی به طلاق باشد در این صورت کار سخت تر می شود زیرا طرف مقابل به هیچ عنوان قصد طلاق گرفتن ندارد از این رو فردی که تمایل به جدایی دارد باید برای راحت تر کردن کار خود و عنوان کردن دلایل با استناد به یک مشاور خیلی خوب مراجعه کند که این مشاوره تحت عنوان مشاور طلاق غیر توافقی می باشد.

مشاور هم در این زمینه همه راهنمایی ها و کمک های لازم را خواهد داد پس اگر تمایل به طلاق توافقی و یا غیر توافقی دارید اصلا نگران نباشید.

 

مشاور طلاق توافقی

 

هزینه مشاوره طلاق

قطعاً یکی از چیزهایی که برای هر کسی هنگام مراجعه به مشاور مهم است این است که چه مقدار هزینه باید بپردازد زیرا همان طور که می دانید اوضاع اقتصادی کمی نابسامان است و هزینه ها مقداری بالا می باشند.

اما اصلاً لازم نیست نگران باشید زیرا هزینه های مشاور طلاق به صورت کاملا منصفانه می باشد طوری که هر کسی بتواند از چنین مشاوری استفاده کند و هزینه آن را بپردازد هزینه مشاوره طلاق به موارد زیر بستگی دارد:

  • تعداد جلسات مشاوره طلاق
  • مقدار زمان جلسات مشاوره طلاق
  • مشاوری که برای مشاوره طلاق انتخاب می کنید
  • نوع مشاوره ای که انجام می شود( حضوری و یا غیر حضوری)

هر چند که در سایت مشاور کده مشاوره طلاق رایگان هم وجود دارد به این صورت که شما اگر در آستانه طلاق گرفتن هستید و به کمک مشاور نیاز دارید و بودجه لازم هم برای پرداخت هزینه ‌های مشاوره ندارید می ‌توانید از مشاور طلاق رایگان استفاده کنید.

البته که مشاوره های طلاق رایگان هم به طور کاملاً تخصصی و مفید می باشند پس نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

 

هزینه مشاور طلاق

 

مشاوره طلاق در دوران عقد

یکی از سوالاتی که بسیار زیاد پرسیده می شود این است که افرادی هستند که می ‌خواهند در دوران عقد طلاق بگیرد اما سوالاتی هم در این مورد ذهنشان را مشغول می ‌کند و سوالاتی در مورد حق و حقوق خود و شرایط طلاق در دوران عقد دارند حتی ممکن است برای طلاق در دوران عقد نیاز به یک فرد معتمد و راز دار و هم صحبت داشته باشند.

این فرد کسی نیست جز یک مشاور قابل اعتماد که در این زمینه اطلاعات کامل را دارد و بدون هیچ نگرانی میتوان در مورد طلاق با او صحبت نمود. گاهی افراد به دنبال مشاوره طلاق یک طرفه هستند تا بتوانند بدون اینکه طرف مقابل مطلع باشد و یا تمایل به جدایی داشته باشد اقدام به طلاق و جدایی کنند.

اما قطعاً باید شرایطی داشته باشند که تنها کسی که می تواند این شرایط را مو به مو به چنین افرادی توضیح دهد کسی نیز جز مشاوران متخصص س و تحصیل کرده در سایت مشاور کده که به راحتی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن در چنین زمینه‌ هایی شما را راهنمایی می کنند.

 

مشاور طلاق در دوران عقد

 

مشاوره طلاق غیر حضوری

گاهی افرادی هستند که به دلیل وجود مشغله های کاری و یا دیگر مسائل توانایی مراجعه حضوری به مشاوره را ندارند از این رو تصمیم می گیرند که به صورت غیر حضوری مشاوره دریافت کنند.

مشاوران سایت مشاور کده هم در این زمینه تخصص بسیار بالایی دارند و می توانند به صورت تماس تلفنی و غیر حضوری به شما بهترین مشاوره را بدهند به طوری که به هیچ عنوان به مشکل بر نخورید و بهترین راه ها را هنگام فرآیند طلاق انجام دهید.

همچنین اگر به فکر پیدا کردن مشاور در سایت های مشاوره می گردید بهتر است بسیار دقت کنید و مشاوره طلاق در سایت های معتبر را انتخاب کنید زیرا افرادی سودجو وجود دارند که همواره به دنبال دادن مشاوره غلط و منحرف کننده به افراد می باشند و فقط به دنبال دریافت هزینه های گزاف از شما هستند پس باید مواظب چنین افرادی باشید و به سایت های معتبر مثل سایت مشاور کده مراجعه کنید.