مشاوره اختلاف زنانشویی – زوج درمانی

نویسنده : دکتر مرضیه پیشکار

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

مشاوره زوج درمانی برای زوج ها چه سودی دارد؟ زوج درمانی مسئله است که برای هر زوج می‌تواند مفید به فایده باشد اینکه یک زوج تصمیم می‌گیرند از زوج درمانی استفاده کنند یک گام بزرگ برای ادامه رابطه و زندگی مشترکشان برداشته اند.

این کار به معنی این است که بپذیرید مشکلی در رابطه‌ عاطفی شما وجود دارد؛ مسئله‌ای که پذیرش آن از طرف خیلی از زوجین آسان نیست ب این وجود پذیرش آن یک گام مثبت و به شجاعت طرفین برمی‌گردد.

مشاوره زوج درمانی - اختلاف زناشویی

بهترین مرکز مشاوره زوج درمانی – اختلاف زناشویی

اگر تا کنون برای حل مشکلاتتان با مشاور گفتگو ندانید ممکن است پذیرش مراجعه به یک زوج درمانگر کمی سخت به نظر برسد اما در نظر داشته باشید که انتخاب یک مشاور خوب در رفع مشکلات و پرداخت به روابط زناشویی اهمیت فراوانی در پیش برد رابطه دارد.

روش‌های که یک مشاوره به ما ارائه می‌کند کاملاً تجربی است و می‌تواند به راحتی برای رابطه شما و تداوم آن کاربردی باشد. در این مقاله شما را با مراحل زوج درمانی و اهمیت آن در رفع مشکلات زناشویی آشنا می کنیم.

مشاوره زوج درمان حضوری

همان طور که شما عزیزان می دانید زوج درمانی به معنی این است که زن و شوهری که زندگی مشترکی با هم دارند و درگیر مشکلات و اختلافات کوچک هستند را راهنمایی و درمان کرد تا در این راه بتوانند بهتر قدم بردارند و موفق تر به زندگی خود ادامه دهند.

اما بهتر است بدانید که مشاوره زوج درمانی کار هر کسی نیست بلکه باید این کار را به افراد تحصیل کرده و باسواد در این زمینه سپرد اگر شما هم زوجی هستید که احساس می کنید باید برای مشاوره و درمان به پزشک متخصص مراجعه کنید.

ما به شما مشاوران زوج درمانی مجرب و با تجربه را معرفی خواهیم نمود که هزاران زوج را راهنمایی کرده اند و زندگی آن ها را از پاشیدگی نجات داده اند. شاید با خود بگویید تمام مشکلات بین زوجین را باید خودشان حل کنند.

اما ما این جا هستیم تا ضرورت مشاور زوج درمانی را به شما گوشزد کنیم زیرا مشکلاتی هستند که باید فردی وجود داشته باشد و به عنوان بی طرف میان زوجین ارتباط برقرار کرده و روابط آن ها را ترمیم کنند اکنون اگر با ما همراه باشید به اطلاعات بیشتری در مورد مشاوران زوج درمانی دست خواهید یافت.

دلایل مشاوره زوج درمانی برای طرفین

ممکن است شما از جمله افرادی باشید که وقت کافی برای گذراندن جلسات حضوری زوج درمانی داشته باشید در این صورت می توانیم از بهترین مشاوران سایت یکی را انتخاب کنید و با تماس نوبت مشاوره را برای خود رزرو کنید.

مطلب پیشنهادی به شما : مشاوره خیانت

در این صورت به شما ساعتی برای مشاوره زوج درمانی اختصاص داده می شود که مشاوری که انتخاب کرده‌ اید در طول ۱۲ ساعت مشاوره بسیار خوب و عالی به شما خواهد داد و تعیین می ‌کند که شما برای درمان روابط خود به چند جلسه دیگر مشاوره احتیاج دارید و وقت مشاوره دیگری برای شما رزرو می کنند.

ما به شما این اطمینان را می‌ دهیم که در صورت مشاوره حضوری برای زوج درمانی رضایت کامل خواهید داشت و پس از انجام توصیه های مشاوران تاثیر و نتایج فوق العاده آن را در زندگی خود خواهید دید پس در واقع مشاوره زوج درمانی به دو صورت انجام می شود:

  • مشاور زوج درمانی حضوری
  • مشاوره زوج درمانی آنلاین

البته که در مورد مشاوره زوج درمانی آنلاین در بند بعد توضیح کامل تری خواهیم داد. پس اگر مشتاق شنیدن هستید بند بعد را به دقت مطالعه نمایید و بهره ببرید.

بهترین مشاوره زوج درمانی در سایت

همانطور که گفته شد مشاوره اختلاف زناشویی به صورت آنلاین هم انجام می شود به این صورت که یک سری مشاوره زوج درمان که در این زمینه تخصص کامل دارند و تحصیلات عالیه کسب کرده اند. هم چنین از نظر سایت به طور کامل گزینش و پذیرش شده اند در سایت قرار دارند و زمانی که شما به سایت مراجعه می کنید می توانید نام آن ها را ببینید.

در کل شما می توانید در صورت لزوم با شماره های درج شده مشاوران تماس بگیرید و از مشاوره ها و راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

نویسنده محتوا : روانشناس مرضیه پیشکار

مرضیه پیشکار دکترای روانشناسی و متخصص مشاوره ازدواج مشاوره خیانت و مشاوره زوج درمانی

The author of the content : psychologist Marzieh Pishkar

Marzieh Pishkar is a senior psychology expert and specialist in marriage counseling, cheating counseling and couple therapy counseling

ارتباط با نویسنده محتوا روانشناس مرضیه پیشکار

آخرین مقالات مشاورکده

برای تماس با مشاور کلیک کنید