نویسنده : دکتر مرضیه پیشکار

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

مشاوره خیانت

مشاوره خیانت همسر می تواند برای بهتر شدن روابط زوجین بعد از خیانت کمک زیادی کند. به همین جهت افرادی که با این معضل رو به رو هستند.

برای رفع مشکلات خود باید با یک مشاور خبره و متخصص در ارتباط باشند تا از نظر جسمی و روحی دچار تنش و مشکلات روحی مثل افسردگی نشوند.

تماس برای مشاوره خیانت

رابطه افراد با یکدیگر کاملا دو طرفه است باید به خاطر داشته باشید هر رفتاری بی دلیل نیست و به دو طرف مربوط می شود اگر مسله خیانت یکی از زوجین مطرح است باید به خاطر داشته باشید این امر از عواملی در رابطه دو طرفه نشات گرفته است و اصلا نباید تمام اشاره ها در این مسله به سمت فرد خیانت کار باشد.

خیانت عواقب زیادی برای هر دو طرف به همراه دارد و تاثیرات زیادی بر زندگی شخصی و کاری افراد به جای می گذارد لذا توصیه ما به شما در صورت پیش آمدن همچنین مسئله‌ای گرفتن مشاوره خیانت از مشاورین معتبر در این حوزه است تا از  عوارض بعد از آن در امان بمانید و بدانید که در این رابطه بهترین رفتار درست چیست.

مشاوره خیانت همسر

حتماً می دانید که گاهی ممکن است که یکی از طرفین رابطه به دیگری خیانت کند و با فرد دیگری ارتباط برقرار کند البته که فرقی نمی ‌کند که این ارتباط به چه صورت باشد گاهی می تواند خیانت کلامی باشد و یا این که جنسی باشد.

چیزی که حائز اهمیت است سلامتی روحی و جسمی فرد قربانی خیانت است.

مشاوره قبل از ازدواج

منظور از فرد قربانی خیانت کسی است که همسرش به او خیانت کرده است از این رو فرد قربانی برای این که روحیه خود را نبازد و در مقابل چنین اقدامی بتواند زندگی خود را نجات دهد نیاز به یک مشاوره دارد در این صورت باید برای دریافت مشاوره خیانت همسر به سایت مشاور کده مراجعه کرد.

البته که دریافت مشاوره به روش های مختلف انجام می شود که در ادامه در مورد همه آن ها صحبت خواهیم نمود. برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران مشاورکده تماس بگیرید و بهترین و تاثیرگذار ترین مشاوره را با پزشکان متخصص و تحصیل کرده در این زمینه بگذرانید. برای دریافت اطلاعات بیش تر و افزایش آن ها لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مشاوره خیانت

آشنایی بیشتر با واژه مشاوره خیانت همسر

خیلی از مواقع افراد تعاریف گوناگونی از خیانت دارند و آن این است. در واقع می توان گفت که خیانت به معنی عهد شکنی است . این که عهده شکنی کند ، محبت و علاقه ای را که می توانید به همسر خود تقدیم کند را به پای نفر سوم بریزد و یک مثلث عاطفی برای خود درست کند  و یا حتی رابطه ی جنسی با نفر سوم برقرار کند. خیلی از کاربران این روز ها به ما مراجعه می کنند و از خیانت همسر خود گلایه می کنند و سوالات زیر را می پرسند.

 • آیا خیانت همسر خود را با خانواده ام در میان بگذارم؟
 • ایا می توانم بدون او به زندگی ام ادامه بدهم؟
 • ایا با خیانت آرام می شوم؟
 • در صورت ماندن و فراموش کردن گذشته همسرم بار دیگر این کار را تکرار می کند؟
 • با فرزندی که در این خانه بزرگ می شود چه باید کرد؟
 • و غیره

معمولا خیلی از افراد که خیانت می کنند زیر بار خیانت نمی روند  و دائم این کار را کتمان می کنند . این مورد کمی کار را سخت می کند زیرا قطعا کسی که خیانت خود را نمی پذیرد بل شما به نزد مشاور نمی آید.

مشاوره خیانت همسر

در مشاورهای خیانت به ریزترین جزئیات نیز توجه می کند

زمانی که شما نزد مشاوره می روید آن ها در مورد مسائلی با شما صحبت می کنند که شاید اصلا برای شما مهم نبوده است.

در چنین مواقعی اصلا به حرف دوستان و آشنایان توجه نکنید آن ها با توجه به احساسات و گاها خشم صحبت می کنند و در اغلب مواقع نمی توانند یک نظر اصولی به شما بدهند پس حتما باید با مشاوره پیش بروید و متوجه شوید که مشکل زندگیان از کجا است.

آیا مقصر صد در صد همسرتان است؟ این درست است که خیانت ریشه در ذات، تنوع طلبی، کمبود اعتماد به نفس و این مسائل بستگی دارد اما شاید شما نیز در یک سری مسائل کم‌ گذاشته اید.

متاسفانه خیلی از خانم ها هستند که بعد از ازدواج دیگر مانند سابق به خود نمی رسند و یا این که با آوردن بچه عملا خود را وقف کودک خود می کنند و دیگر به همسر خود توجه نمی کنند.

پس منطقی ترین کار این است که نزد مشاوره بروید و او بی طرفانه حرف های شما را بشنود و به شما راه کار بدهد در صورتی که نمی توانید از مشاوره های حضوری استفاده کنید می توانید به صورت غیر حضوری از آن ها کمک بگیرید.

مشاوره خیانت آنلاین

مشاوره خیانت آنلاین

اگر می خواهید مشاوره دریافت کنید باید بدانید که مشاوره های خیانت به دو صورت انجام می شوند که البته این دو صورت برای راحتی و آسایش مخاطب است که به دو صورت زیر انجام می گیرد:

 • مشاوره خیانت همسر به صورت آنلاین
 • مشاوره خیانت همسر به صورت حضوری

البته که کسی که تشخیص میدهد کدام یک را بهتر است انجام دهید یک مشاور است یعنی شما برای مشاوره به مشاور خیانت همسر در سایت مراجعه می کنید و بهترین و با تجربه ترین مشاور را برای خود انتخاب می کنید.

سپس با شماره هایی که در سایت قرار داده شده با آن ها تماس می گیرید نوبت در مورد مشکلات پیش آمده و خیانت صورت گرفته صحبت می کنید سپس مشاور شما تشخیص می دهد که از این پس جلسات مشاوره شما به صورت آنلاین برگزار شود و یا به صورت حضوری که در هر دو صورت شما نیازمند گذراندن تعداد جلسات مشاوره هستید.

البته که تعداد جلسات مشاوره و زمان آن ها را نیز مشاور تعیین می کند که برای هر جلسه مشاوره شما متحمل هزینه خواهید شد.

بهترین عکس العمل در مقابل خیانت شوهر با یک مشاوره درست

معمولا فردی که خیانت میبینه چه زن چه مرد دچار بهت و ناباوری هست وعکس العمل این افراد کاملا متفاوته برخی افراد کاملا هیحان مداربرخورد می کنند بعضی افراد سکوت می کنندو پر از خشم اند و بضی کاملاً منطقی و مدیریت شده رفتار می کنند باید بگوییم نحوه برخورد شما هنگام مواجهه با این بحران بسیار مهم در روند درمان خیانت است .

یادتون باشه موقعی که با این بحران مواجه می شوید حال خودتان را نمی فهمید و ممکنه هر کاری ازتون سر بزنه ولی در اون زمان متوجه این مسئله نیستید که تصمیمتون درباره زندگیتون چیه بهتره پلای پشت سرتون خراب نکنید

هیجانات خودتون و کنترل کنید و هیجانمدار برخورد نکنید چرا که برخورد نامناسب در این زمان مثل سر و صدا و در جریان گذاشتن دوستان و خانواده ها و اطافیان و هر کاری که منجر به آبروریزی شود جز اینکه کار رو برای خودتون و حتی من مشاور سخت کند چیز دیگری به همراه ندارد.

تماس برای مشاوره خیانت

بهترین کار در این زمان مشورت با مشاورین و متخصصین مجرب در این امر است تا با توجه به ویژگی های شخصیتی خودتان و همسرتان و با توجه به رابطه زوج شما بهترین راهکار را برای مدیریت این بحران ارائه دهد. این کار به شما کمک میکند تا هیجانات خود را کنترل کنید و رفتار مناسب با موقعیت خیانت شوهر خود را در پیش بگیرید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود وبه شما کمک شود تا به بهترین شکل ممکن مسئله بوجود آمده رو حل کنید.

حال با توجه به رواج این آسیب در بین زوجین و عدم اطلاعات کافی افراد در این زمینه ضرورت این امر دیده می شود تا با مفاهیم گسترده تری از خیانت مردان آشنا شوید تا بدون خشم زیاد علل و عواملی که منجر به خیانت می شود را بدانید.

همچنین از عواملی که موجب خیانت مردان می شود آگاه شوید و همچنین تعریف درستی از خیانت را بدانید تا بتوانید آگاهانه متوجه بروز این رفتار شوید و بهترین تصمیم گیری را هنگام مواجهه با این امر داشته باشید.

مشاوره طلاق

خیانت چیست و در مردان چگونه است؟

بیشتر مردم عامه بخصوص در بین مردان این تصور غلط وجود دارد که خیانت فقط رابطه جنسی است .در صورتی که هر ارتباط و کار پنهانی ای که بین زوجین صورت می گیرد که خارج از قوانین زوج است و تعهدات آنها را نسبت به یکدیگر زیر سؤال می برد خیانت است.

برای مثال مردی که بدون اطلاع همسرش همکار خانومش رو از محل کار به منزلش میرسونه چون در مسیرش هست در صورتی که میدونه همسرش متوجه چنین مسئله ای بشه ناراحت میشه دقیقاً تایمی که همکارش کنارش هست خانومش تماس میگیره میگه کجایی؟میگه بیرون بعد میپرسه صدای کی میاد میگه هیچکس تنهام اینکار پنهانکاریه یعنی از قبل در قوانین زوج عنوان شده باشد که ارتباطات همکاری و دوستی چارچوب و محدودیت هایی دارد و آگاهانه پنهانکاری صورت میگیرد.

یا خانومی که با همکار آقا داره چت میکنه و از دید همسرش پنهان میکند خیانت است ؛ یعنی میدونه که اگر شوهرش متوجه شه همکار مردش در فضای مجازی با وی در ارتباط است ناراحت می شود. پس این مسئله از زوجی به زوج دیگه تعریفش متفاوته و کاملاً توافقی است.

انواع خیانت در مردان چگونه است؟

مشاوره خیانت حضوری

شاید براتون این سوال مطرح شه که خیانتم مگه انواع دارد؟

باید بگم بله خیانت انواع مختلفی دارد ؛ اکثر مردم فکر می کنند خیانت فقط رابطه جنسی هست و بس در صورتی که برخی افراد بدون هیچگونه رابطه جنسی به همسرشون یا پارتنرشون خیانت می کنند. در ادامه انواع خیانت هایی که وجود داره و خیلی از افراد به تصور اینکه خیانتی انجام نمی دهند وهیچگونه احساس گناهی ندارند رو بیان میکنم.

 • خیانت عاطفی همسر
 • خیانت جنسی مردان به زنان
 • خیانت ترکیبی (جنسی، عاطفی)
 • خیانت مجازی یا سایبری

مشاوره برای شناخت، خیانت عاطفی در مردان و تبعات آن بر روابط زوج:

در این نوع رابطه مرد وارد رابطه با فردی غیر از همسر خود می شود و ابراز علاقه به فردی غیر از زن خود می کند و این رابطه هم میتونه همراه با رابطه جنسی باشه هم میشه بدون رابطه جنسی و تنها ارتباط احساسی بین دو نفروجود داشته باشه.

البته اکثر این روابط در ادامه به رابطه جنسی ختم می شود به دلیل عشق و احساسی که بین دو نفر شکل می گیرد اما مواردی هم وجود دارند که گرایش جنسی بین زن و مرد در این روابط وجود ندارد و فقط صمیمیت و احساس در نقطه اوج خودش قرار دارد.

معمولاً این نوع خیانت در مردان از روی کنجکاوی با یک درد دل ساده شروع میشه و با ادامه و استمرار ارتباط فرد بدون اینکه متوجه شود احساس درش شکل میگیرد ومعمولاً صمیمیت بینشان افزایش پیدا میکند و وابستگی عاطفی بینشان شکل می گیرد.

تماس برای مشاوره خیانت

مشاوره برای آشنایی با تبعاتی که خیانت عاطفی همسر برای ارتباط زوج دارد چیست؟

مردی که درگیرخیانت عاطفی میشود زمانی رو که باید برای زن وهمسر خود بگذارد را برای نفر سوم میگذارد واحساس عاطفی و صمیمیت را با زنی غیر از همسر خود تجربه می کند و از دایره ارتباطی با همسر خود خارج می شود.
وقتی مرد خیانت می کند بیشتر انرژی خود را بسمت زنی غیر از همسر خود می برد بنابراین فاصله زیادی در ارتباط با همسرش ایجاد می شود که ممکن است منجر به طلاق عاطفی شود یعنی زن و مرد در یک مکان مشترک زندگی میکنند بدون هیچگونه ارتباط جنسی و احساسی بطوری که این فاصله کم کم شروع می شود و بیکباره عمیق و عمیق و عمیقتر میشه تا جایی که طلاق عاطفی رخ میده و تنها در شناسنامه بعنوان همسر شناخته می شوند.

از بزرگتریت تبعاتی که خیانت عاطفی بر ارتباط زوج دارد همین طلاق عاطفیست که به تدریج شکل می گیرد.

ممکنه منجر به جدایی و از هم گسیختگی کانون گرم خانواده شود: برای یک زن ارتباط عاطفی و صمیمیت بین خودش و شوهرش اولویت دارد به ارتباط جنسی بنابراین زمانی که هیچگونه توجهی از همسرش دریافت نمیکنه و مورد بی مهری همسرش قرار میگیره نسبت به همسرش سرد میشه وقتی متوجه خیانت شوهرش میشه و یاد این مسئله میوفته زمانی که به حمایت عاطفی شوهرش احتیاج داشته و همسرش عشق و محبت و وقتی رو که باید براش میذاشته یجای دیگه صرف کرده دلزدگی براش بوجود میاد و هیجانات احساسی منفی متفاوتی را تجربه می کند.

این زن پر از احساس خشم ‌‌غم وافسوس تنهایی ودر نهایت انتقام می شود که ممکن است نتواند با این احساسات منفی در مورد خیانت شوهر خود کنار بیاد و منجر به جدایی و طلاق شود.

به همین علت ضرورت دارد فردی که خیانت میبیند حتماً با مشاور در ارتباط باشد تا بتواند هیجانات منفی خود را مدیریت کند و تا جایی که امکان دارد با کمک مشاور این بحران را پشت سر بگذارد و با کمترین آسیب وحل اختلافات زوج در جلسات زوجدرمانی و حل تعارضات زوج با ریشه یابی و درمان خیانت کانون خانواده حفظ شود .

مشاوره زوج درمانی

مشاوره صحیح برای آشنایی با خیانت جنسی مرد و تبعات آن بر روابط زوج:

خیانت جنسی مردان زمانی اتفاق میوفتد که فقط بخاطر ارضاء نیازهای جنسی وارد روابط نامشروع می شوند .در این نوع خیانت هیچگونه ارتباط عاطفی بین طرفین رابطه وجود ندارد فقط و فقط ارتباط بصورت رفع نیاز جنسی تعریف می شود.

تماس برای مشاوره خیانت

در این حالت مردان علت خیانتشان تنوع طلبی جنسی ، عدم رضایتمندی رابطه زناشویی و گاهاً در برخی مراجعین شاهد اختلالات جنسی و یا تقاضاهای غیر معمول مرد در ارتباط جنسی هستیم که در این موارد به علت سلامت زن در ارتباط جنسی و عدم سلامت که متقاضی رفتارهای جنسی غیر معمول است به سمت روابط غیر مشروع کشیده می شودو خیانت صورت می گیرد که برای‌ پاسخ به کنجکاوی ها یا نیازهای جنسی غیر مشروع خود می باشد .

مشاوره تلفنی برای آشنایی با تبعات خیانت جنسی مرد بر رابطه زوج:

بهترین مشاوره برای خیانت آنلاین

در مشاوره های خیانت ما دیدم که وقتی یکی از زوجین با خیانت همسرش مواجه میشه اولین و مهمترین سؤالی که تو ذهنش میاد اینه که ؛ آیا رابطه جنسی هم داشتن؟
اهمیت این موضوع هم برای زن هم برای مرد بسیار مهم است و ممکنه منجر به جدایی زوج شود .در اینجا به چند مورد از آسیب هایی که خیانت مردان بر روی زن دارد و رابطه زوجشان اشاره میکنم.


ـ کم شدن میل جنسی نسبت به همسر خود: مرد ها وقتی برای رفع نیاز جنسی خود وارد روابط فرا زناشویی می شوند اولین اتفاقی که میوفته میل جنسش نسبت به همسرش کم میشه و در نهایت ایجاد فاصله عاطفی زوج و طلاق عاطفی رخ می دهد.

که مردها بصری هستند به همین دلیل ازنظرزیبایی ظاهری و اندام شریک جنسی خود را با همسر خود مقایسه می کندو همچنین مهارت های جنسی همسر خود را با شریک جنسی خود مقایسه میکند همین امر موجب سردر گمی و تنوع طلبی وی شده و در رابطه دیگر متمرکز نیستند واین موضوع باعث دلسردی همسرش در ارتباط جنسی میشود و ارتباط جنسی بین زوج به حداقل می رسد یا کلاً قطع می شود.


ـ خیانت جنسی مرد یک سیکل معیوب را در رابطه زوج به وجود می آورد برای مثال وقتی زن متوجه خیانت همسرش می شود از برقراری رابطه جنسی با همسرش امتناع می کند و مرد مجدد برای رفع نیاز جنسیش به سمت خیانت می رود و همینطور این سیکل معیوب ادامه دارد.

تماس برای مشاوره خیانت

مشاوره درست برای آشنایی با خیانت( جنسی ـ عاطفی )در مردان و تبعات آن در روابط زوج:

در این نوع خیانت مردان هم از نظر عاطفی هم جنسی درگیر رابطه هستند در واقع احساس مالکیت روی پارتنر خود دارند مثل این میمونه که همسر دوم اختیار کرده است.

معمولاً این روابط با رابطه احساسی شروع می شود و احساس بین دو نفر زیاد هست به ارتباط جنسی منجر می شود بدترین نوع خیانت مرد به زن است که جدا شدن از این رابطه و فاصله گرفتن از این احساس برای مردان سخت وزمان بر است .

مشاوره برای آشنایی با تبعات خیانت(عاطفی ـ جنسی)مردان بر ارتباط زوج :

در خیانت مواجه هستیم با عدم مسئولیت مرد نسبت به همسر و خانواده:

در مشاوره های خیانت گاها ما متوجه می شویم که مردان در این نوع خیانت احساس مالکیت نسبت به پاتنر خود دارند و تمام حواس و تمرکزشان روی رابطه با نفر سوم است و توجهشان نسبت به همسر خود کاهش پیدا می کند و باعث ایجاد فاصله و عدم مسئولیت نسبت به همسر و خانواده خود می شود.

مشاوره خیانت همسر

نویسنده محتوا : روانشناس مرضیه پیشکار

مرضیه پیشکار دکترای روانشناسی و متخصص مشاوره ازدواج مشاوره خیانت و مشاوره زوج درمانی

The author of the content : psychologist Marzieh Pishkar

Marzieh Pishkar is a senior psychology expert and specialist in marriage counseling, cheating counseling and couple therapy counseling

ارتباط با نویسنده محتوا روانشناس مرضیه پیشکار

Gmail:psychologistpishkar@gmail.com

آخرین مقالات مشاورکده

برای تماس با مشاور کلیک کنید